İNŞAAT


Altyapı, karayolu, raylı sistemler, demiryolu inşaatı, metro inşaatı, köprü inşaatı, baraj inşaatı ve çevre projelerinde faaliyet gösteriyor.

Her Zaman En İyisi Olmaya!

Hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada üstlendiği altyapı ve üstyapı projeleriyle, sektörünün lider şirketlerinden olmayı hedeflemektedir. Şirketimiz, hedefine ulaşmak için oluşturduğu tecrübeli ve dinamik kadrosuyla , ülkemizin menfaatlerini gözeterek dünya standartlarınnda gerçekleştirdiği projelerle , adından söz ettirecek ve hep ileriye bakan bir anlayışla yoluna devam edecektir. Bayburt İnşaat, ticari ahlaka önem veren dürüst, ilkeli ve inançlarına uygun davranışlarda bulunmayı çalışanlarına, iş ortaklarına ve işverenlerine taahhüt etmekte, böylece hem topluma hem de çalışanlarına fayda sağlamaktadır. Başarı ile gerçekleştirdiği büyük ölçekli projelerine her geçen gün bir yenisini ekleyen, İnşaat alanında emin adımlar ile çalışmalarına devam etmektedir.

Kuruluşumuzdan beri Köy Hizmetleri Genel Müdürlüğü, ASKİ Genel Müdürlüğü, DSİ Genel Müdürlüğü, Karayolları Genel Müdürlüğü bünyesinde ihale edilen baraj , gölet ,yol, sulama ve drenaj, köprü , kanalizasyon ve içme suyu inşaatları, arazi toplulaştırma ve tesviye işleri gibi tüm alt yapı işleriyle Dünya Bankası finansmanlı alt yapı işlerini başarıyla yapmış ve yapmaya da devam etmektedir. Yeterli makine, araç ve gereç parkı ,teknik ve profesyonel iş gücü kadrosu ile bugün gelinen noktada sektörünün iddialı firmalarından biri olma gururuna sahiptir.

FAALİYET ALANLARIMIZ

KARAYOLU İNŞAATI

METRO İNŞAATI

KÖPRÜ İNŞAATI

DEMİRYOLU İNŞAATI

KONUT İNŞAATI

ALTYAPI İNŞAATI

SERTİFİKALARIMIZ VE POLİTİKALARIMIZ

PROJELERİMİZ

METRO PROJELERİ

SULAMA, BARAJ VE LİMAN PROJELERİ

KONUT, BİNA VE MİMARİ YAPITLAR