AKARYAKIT

İstasyonlarımızda güler yüzlü hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden hizmet etmeye devam ediyoruz.

Shell V-Power

Shell’in 100 yılı aşkın bir süredir akaryakıt alanında yaptığı araştırma ve geliştirme çalışmalarının eseri, güçlendirilmiş DYNAFLEX teknolojisi içeren en iyi performans yakıtımız Shell V-Power, Shell’in kurşunsuz ve dizel performans yakıtlarının yeni neslidir.

SHELL V-POWER DİESEL

En iyi temizleme performansımız için DYNAFLEX teknolojisiyle güçlendirilen yeni dizel formülümüz, motorunuzun performansının %100’e kadar geri kazanılmasına yardımcı olur. 
1 Bu sayede daha fazla verimlilik, daha gelişmiş performans elde etmenize yardımcı olur.

Shell V-Power Diesel’in Avantajları

Motor performansının %100’e kadar geri kazanılmasına yardımcı olur.

Güçlendirilmiş DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirilmiştir. 2

Tüm dizel araçlar için uygundur.

Performans kaybına yol açan birikintileri %80’e varan oranda temizlemeye yardımcı olur. 3

Önceden oluşmuş tortuları temizlemeye yardımcı özelliğiyle motor temizliğinde bugüne kadarki en etkili sonuçları veren yakıtımızdır. 4

Maksimum 10 ppm kükürt seviyesine sahip, düşük kükürtlü bir yakıt olup, eski veya yeni teknoloji her tür dizel araç için uygundur.

Türk Standartları Enstitüsünün TS EN 590 standardına uygun bir yakıt olup Euro 2, 3, 4, 5 ve 6 normundaki tüm motor tipleri için uygundur.

SHELL V-POWER KURŞUNSUZ

En gelişmiş verimlilik ve performans yakıtımız olan Shell V-Power Kurşunsuz, kontağı çevirdiğiniz andan itibaren aracınızın motorunun her kilometrede korunmasına yardımcı olur.

Gerek otoyolda seyir halindeyken gerekse trafikte sıkışmış durumdayken, yakıtı otomobilinize doldurduğunuz andan itibaren motorunuzdaki sürtünmenin azaltılmasına yardımcı olan DYNAFLEX teknolojisine sahiptir.1 Shell V-Power Kurşunsuz üç kat daha fazla oranda içerdiği sürtünme azaltıcı ve temizleyici molekül ile motorunuzu korumaya yardımcı olmak için çığır açan DYNAFLEX formülasyonunu en yüksek oranda içerir. 2 Kısaca özetlemek gerekirse, en gelişmiş ve verimli performans yakıtımız Shell V-Power, Ferrari ile birlikte geliştirilen, Ferrari tarafından tavsiye edilen tek yakıttır.

Shell V-Power Kurşunsuz’un Avantajları

En iyi performans ve verimlilik yakıtımızdır. 1

3 kat daha fazla oranda temizleyici ve sürtünme azaltıcı molekül içerir. 3

Önceki formüle kıyasla iki kat sürtünme azaltıcı bileşen içerir.

BMW M tarafından tavsiye edilir.

Önceden oluşmuş tortuları temizlemeye yardımcı özelliğiyle motor temizliğinde bugüne kadarki en etkili sonuçları veren yakıtımızdır. 4

Kontağı çevirdiğiniz andan itibaren aracınızın motorunu her kilometrede korunmasına yardımcı olur. Gerek otoyolda seyir halindeyken gerekse trafikte sıkışmış durumdayken, yakıtı otomobilinize doldurduğunuz andan itibaren motorunuzdaki sürtünmenin azaltılmasına yardımcı olan DYNAFLEX teknolojisine sahiptir. 5

BMW M VE SHELL V-POWER

Shell, 100 yılı aşkın bir süredir, dünyanın en yenilikçi yakıtlarına öncülük etmek için bilim, mühendislik ve teknolojiyi kullanıyor. BMW M, yaklaşık yarım asırdır, mühendisliği en ileri teknoloji ile birleştirerek, birinci sınıf otomobiller tasarlamayı amaçlıyor.  Bugün paylaşılan bu tutku, size en iyi otomotiv ve yakıt teknolojilerini sunmak için sürekli olarak çabalayan bu iki markayı bir araya getirdi. Araç sahibi olmak; A noktasından B noktasına gitmekten daha fazlasıdır, bir deneyimdir.

Bu, araçlar hakkında bilgi ve deneyimi olan dünya çapındaki BMW M sahiplerinin hissettiği gerçektir. Dünyanın en yenilikçi araçlarını üreten şirketlerden biri  olarak BMW M, en yenilikçi yakıtımız olan Shell V-Power’i tavsiye ediyor. Bu, performansa yönelik tutku üzerine kurulmuş bir ilişkidir.

İSTASYON TESİS VE İMKANLARI

SOSYAL TESİSLERİMİZ

ERKEK WC

KADIN WC

ENGELLİ WC

MARKET

KAFE

RESTORAN

MESCİT

FAST FOOD

ATM

DUŞ

ÇOCUK BAKIM

BAKIM VE ONARIM

LASTİK SERVİSİ

YAĞ
DEĞİŞİMİ

HAFİF
BAKIM

D.YIKAMA

YIKAMA

HAVA VE SU